Кафедра загальної та регіональної геології

• Про кафедру
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Методичні матеріали
  • Новини

У складі заснованого у 1945 р. геологічного ф-ту разом з іншими була створена і кафедра загальної геології, яка з 2004 р. називається кафедрою загальної та регіональної геології. Кафедра забезпечує читання таких профільних дисциплін: загальна геологія, структурна геологія і геокартування, геотектоніка, регіональна геологія, геоморфологія з основами четвертинної геології, геологія докембрію, дистанційні методи дослідження Землі та ін., відповідальна за навчальні практики із загальної геології та геокартування. Викладачами кафедри видано навчально-методичну літературу: “Геометричні основи складання та аналізу геологічних карт”, “Лабораторний практикум із загальної геології”, “Геотектоніка”, “Регіональна геологія”, “Тектонофізичні основи структурного аналізу”, “Загальна геологія”, “Геологічна практика на Поділлі і в Українських Карпатах”, “Основи вчення про геологічні формації”, “Структурна геологія та геологічне картування”, “Польові геологічні практики” та ін. Наукові напрями кафедри: геологічна і геотектонічна будова складчастих областей і фундаменту платформ; стратиграфія і формації; метаморфізм і метасоматоз; геологія, металогенія, структура родовищ золота. Наукові публікації співробітників кафедри налічують понад тисячу назв. При кафедрі є аспірантура за спеціальністю 04.00.01 – загальна та регіональна геологія.

Викладацький розклад

Методичні матеріали

День геолога – 2017

05.04.2017 | 07:14

Геологічний факультет.

Викладачі, ви готові побачити себе в новому амплуа?
5 квітня 2017 р., ауд. 244а, поч. о 13 год.