Наші випускники

Наші випускники за всі роки:

1946-2005

2006-2010

2011-2020

Павло РЄЗВОЙ

Освітній рівень: Спеціаліст геології

Рік закінчення: 1966

Коментарі: львівський мореплавець. У віці 65 років в 2004 році на одномісному веслярському човні Marion Lviv перетнув Атлантичний океан. Його ім’я внесли до Книги рекордів Гінесса як найстаршої людини, що здійснила плавання через океан.

Андрій БОГУЦЬКИЙ

Освітній рівень: Спеціаліст геології, Кандидат геолого-мінералогічних наук, Професор

Рік закінчення: 1960

Місце роботи: ЛНУ імені Івана Франка, географічний факультет

Посада: професор кафедри геоморфології i палеогеографії

Електронна пошта: andriy.bogucki@lnu.edu.ua

Коментарі: Нагороджений медаллю Президента міста Любліна (РП) за заслуги у сприянні розвитку науки й освіти, з 2006 р. – Почесний професор університету Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, РП), з 2008 р. – закордонний член Польської академії наук і мистецтв (PAU), у цьому ж році отримав відзнаку “Заслужений для польської геології”, з 2013 р. – Почесний член Українського географічного товариства.

У 2018 р. отримав почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України», а у 2019 р. ученому присвоєно почесне звання «Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка».

Олександр БОГУЦЬКИЙ

Освітній рівень: Спеціаліст геології

Рік закінчення: 1993

Місце роботи: канал ICTV

Посада: Директор-президент каналу ICTV, український продюсер і телевізійний менеджер

Коментарі: Орден князя Ярослава Мудрого V ст. (23 серпня 2022) — за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов'язку.

Олександр БОБРОВ

Освітній рівень: Спеціаліст геології, Кандидат геолого-мінералогічних наук, Доктор геолого-мінералогічних наук, Професор

Рік закінчення: 1978

Коментарі: Працював на державному геологічному підприємстві «Південукргеологія» (1978–89); від 1989 – у Львів. університеті: доцент (1990–93), професор (1994– 2000) кафедри корисних копалин та екогеології; від 2000 – завідувач відділу геології рудних і нерудних корисних копалин Українського геолого-розвідувального інституту (Київ).
Відкрив та оцінив запаси Сергіївського золоторудного родовища (1985)

Максим ВІТИК

Освітній рівень: Кандидат геолого-мінералогічних наук

Рік закінчення: 1986

Місце роботи: АТ "Укргазвидобування"

Посада: директор з розвідки та розробки

Випускова кафедра: мінералогії, петрографії і геохімії імені професора Ореста Матковського

Коментарі: українсько-американський художник

Георгій РУДЬКО

Освітній рівень: Доктор геолого-мінералогічних наук, Професор

Рік закінчення: 1974

Місце роботи: Державної комісії України по запасах корисних копалин (до 3 червня 2022 року)

Посада: голова Державної комісії України по запасах корисних копалин (до 3 червня 2022 року)

Коментарі: доктор геолого-мінералогічних наук, доктор географічних наук, доктор технічних наук, професор, академік Академії наук Вищої школи України, академік Академії гірничих наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
Засновник медичної геоекології