Лабораторія цифрових технологій в нафтогазовій геології

• Про лабораторію

Завідує – ДВОРЖАК Є. К.

Відкриття  сучасної високотехнологічної Лабораторії  цифрових технологій у нафтогазовій геології за сприяння Групи Нафтогаз, яке відбулось на геологічному факультеті 24 травня 2024 р, без сумніву, відкриває нові можливості для навчання наших студентів та покращить конкурентоздатність випускників на ринку фахівців, особливо нафтогазової промисловості. На практичних і лабораторних заняттях студенти вивчатимуть і застосовуватимуть новітні програми, цифрові засоби збору та аналізу польової геологічної та геофізичної інформації. Завдяки новітньому програмному забезпеченню студенти зможуть застосовувати сучасні методики моделювання та прогнозування родовищ нафти і газу. Можливості Лабораторії допоможуть також аспірантам і викладачам факультету у виконанні наукових та дослідницьких робіт.