Запрошуємо на презентацію «Курсу з підготовки молодих фахівців для АТ «Укргазвидобування», яка відбудеться 13.11.2023 р.

10.11.2023 | 15:33
ЗАПРОШУЄМО!
В понеділок 13.11.2023 р. в 15.00 в головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка, вул. Університетська 1, ауд. 220 відбудеться презентація «Курсу з підготовки молодих фахівців для АТ «Укргазвидобування».
Спікери: Максим ВІТИК – директор з розвідки та розробки АТ «Укргазвидобування»; Сергій ЦІХОНЬ – в. о. декана геологічного факультету ЛНУ ім. І. Франка; Василь ГУЦУЛЯК – менеджер з персоналу Газопромислового управління “Львівгазвидобування”: Василь БОДЛАК -– менеджер з геології Львівського відділення УкрНДІгазу АТ «Укргазвидобування»; Максим БІЛОУС -– керівник групи навчання та розвитку персоналу УкрНДІгазу АТ «Укргазвидобування».
До події можна долучитись дистанційно.
Join conversation