Новини

Збори трудового колективу геологічного факультету

27.11.2023 | 17:59

27 листопада 2023 р. відбулись збори трудового колективу геологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.

Головним питанням порядку денного було обрання делегатів на Конференцію трудового колективу університету.
Одноголосно було обрано декана факультету доцента Сергія Ціхоня, завідувача кафедри екології та інженерної геології і гідрогеології доцента Петра Волошина, завідувачку кафедри загальної та історичної геології і палеонтології доцента Антоніну Іваніну, професора кафедри геології корисних копалин і геофізики Миколу Павлуня.

Вітаємо колег, які гідно представлятимуть наш факультет на загальноуніверситетській конференції!

Читати »

Завершила роботу IІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Сучасні виклики геологічної освіти і науки»

25.11.2023 | 00:38

Завершила роботу IІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Сучасні виклики геологічної освіти і науки», яка проходила 23-24 листопада 2023 року на нашому геологічному факультеті.
У франківській меморіальній аудиторії зібрались студентсти, аспіранти, викладачі, наукові співробітники та представники геологічних організацій, також можна було долучитись до конференції дистанційно, щоб прослухати доповіді і взяти участь в обговоренні. Загалом близько 30 молодих науковців з шести навчальних закладів Львова, Дрогобича та Полтави взяли участь у цій події.
Вітаємо всіх учасників з успішними виступами, конференцію завершено, але вже...

Читати »

На геологічному факультеті запрацювала Рада роботодавців

23.11.2023 | 09:45

20.11.2023 відбулась перша зустріч в змішаному форматі Ради роботодавців геологічного факультету. Було обрано голову, заступника і секретаря.
Склад Ради роботодавців геологічного факультету:
Голова Ради роботодавців геологічного факультету
Супрун Ірина Анатоліївна – депутатка Львівської обласної ради. Співзасновниця громадської організації «Наука. Розвідка. Видобування». Експертка в галузі надрокористування СЕО Геологічної Інвестиційної Групи.
Заступник голови Ради роботодавців геологічного факультету
Скакун Леонід Зіновійович – начальник відділу альтернативних джерел енергії Львівського відділення УкрНДІгазу АТ «Укргазвидобування», кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент.
Секретар Ради роботодавців
Шваєвський Олександр Васильович – асистент кафедри геології корисних копалин і геофізики...

Читати »

Нагорода для студента геологічного факультету

20.11.2023 | 18:47

Сьогодні студент нашого геологічного факультету, групи ГЛГ-41, Тарасов Дмитро, отримав до Міжнародного дня студентів нагороду від Міської ради за високі досягнення в академічній та громадській діяльності.
Вітаємо і пишаємось!

Читати »

Привітання з Міжнародним днем студентів

17.11.2023 | 18:37

17 листопада – не звичайний день у календарі, це – Міжнародний день студентів!

Щасливі студентські роки, коли ще все життя попереду, світ відкритий і вражає можливостями. Початок дорослішання, вибір шляху, життєвої позиції, а також сесії, заліки та між ними – навчання за обраною спеціальністю, веселі зустрічи та цікаві події. Час відкриттів, пізнання, накопичення життєвого досвіду, набування необхідних фахових знань. Час, який назавжди залишиться у пам’яті як світлий, теплий спомин.
То ж радо вітаємо всіх студентів нашого рідного геологічного факультету зі святом! Зичимо...

Читати »