Інструкція генерування залікової (екзаменаційної) відомості

28.05.2020 | 22:57

Кроки формування відомостей під час заліково-екзаменаційної сесії:

Викладач проставляє бали поточної успішності в електронному журналі Особистого кабінету.
Після проставлення всіх балів за поточну/ підсумкову успішність викладач закриває електронний журнал успішності. Далі необхідно згенерувати ВІДОМІСТЬ ОБЛІКУ УСПІШНОСТІ (заліку, екзамену)->Права кнопка мишки->Зберегти як->Вказати папку. Відкрити збережені відомомсті в Excel і зберегти їх як excel 97-2003.
Викладач формує заповнену відомість та завантажує її на комп’ютер/ноутбук/телефон.
Протягом двох робочих днів від дати проведення екзамену/диф.заліку/заліку файл відомості викладач надсилає(у форматі excel ) відповідальній особі деканату відповідного факультету (із корпоративної...

Геологічний факультет онлайн 26/05/20

26.05.2020 | 23:12

QA session з ЛНУ ім. Івана Франка: геологічний факультет