Відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврам геологічного факультету
Сьогодні, 19 липня 2024 р., на нашому факультеті визначна подія. У Читальній залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось вручення дипломів бакалаврів студентам, тепер вже випускникам, нашого геолоічного факультету.
З привітальним словом звернувся до них декан факультету Сергій Іванович Ціхонь. Він зазначив, що бакалаврський диплом – не межа, лише перша важлива сходинка на шляху до побудови успішної карʼєри у обраній спеціаності. Наступний крок – магістратура, і ми раді будемо бачити всіх бажаючих продовжити навчання у стінах рідного факультету.
Також...
Читати »