Вітаємо з Днем Української Державності!
Сьогодні 15 липня… Цього року ми втрете відзначаємо День Української Державності.
Від Хрещення Володимиром Великим Руси-України і до наших днів держава українська розвивалась, не зважаючи на всілякі препони, й зараз ми виборюємо свою свободу і незалежність, найкращими гарантами якої є наші Збройні Сили, наші захисники.
У борні загартовані наші традиції, наш вибір власного шляху, наша держава. У переможній Україні, на землі наших славетних предків, продовжимо жити, працювати, ростити дітей, розбудовувати нашу рідну країну і стоятимемо на сторожі нашої державності.
То ж вітаємо і вітаймося з цим знаменним святом! Слава Україні!