До уваги вступників! Знайомство з геологічним факультетом, його можливостями, спеціальностями та життям загалом.

14.07.2024 | 14:20

Ось такий наш геологічний факультет! Розповідь від самих студентів, погляд зсередини – що може бути об’єктивніше?
Звісно, це лише коротке відео і не повна інформація, проте гідне уваги.
Уточнення від адміністрації факультету:  у межах спеціальності 103 Науки про Землю за шістьма освітніми програмами: на бакалавраті ОП «Геологія. Компʼютерні технології в науках про Землю» та «Інженерна геологія та гідрогеологія»; в магістратурі 4 освітні програми: «Геологія», «Геологія нафти і газу», «Геохімія і мінералогія», «Інженерна геологія та гідрогеологія».

З 26 закладів вищої освіти, в яких навчають за спеціальністю 103 Науки про Землю, лише в девʼяти є освітні програми геологічного профілю. В цю девʼятку входить і наш університет, в межах якого геологів готують з 1945 року.

ТО ж запрошуємо до нас! Розбудовуватимемо українську геологічну галузь разом! Фахівці країні дуже потрібні – зараз і у майбутньому!

Відео за посиланням: https://www.facebook.com/reel/821476533387064