Важливі подарунки для покращення роботи факультету у новому навчальному році

12.09.2023 | 09:26

До початку навчального року Кафедра мінералогії, петрографії та геохімії і Мінералогічний музей геологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка отримали дуже важливі для нас подарунки!
Геологічна Інвестиційна Група — одна із провідних організацій України з комплексного геологічно-юридичного консалтингу, яка цього року підписала Меморандум про співпрацю з нашим університетом, подарувала для нас комп’ютер та багатофункційний пристрій для друку!
Університет зараз, як бюджетна організація, має заборону на купівлю комп’ютерної техніки, а яка ж навчальна, дослідницька чи музейна робота без такого обладнання?
Тому щиро дякуємо нашим спонсорам і обіцяємо якнайсумлінніше готувати нових фахівців-геологів, а також завдяки Музею — вести всебічну популяризацію наук про Землю!