Великоднє привітання
![](https://geology.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_11-49-16.jpg)
Згадаємо сьогодні всіх тих, хто боронить нас від ворога, тих, хто загинув у борні, хто втратив близьких, рідних, здоров’я, домівку… Попри всі наші втрати і страждання нехай світло Великодня – свята, що символізує відродження, перемогу добра над злом, життя над смертю, – дарує нам сили і наснагу, надію і віру у Перемогу України. Ми відбудуємо наші міста і села, ми залікуємо наші рани, роститимемо наших дітей у мирній, міцній, вільній країні!
У кожній оселі нехай панує доброта, порозуміння, турбота, любов!
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!