Важлива новина! Триває набір учнів до Малої Академії наук, “Основи геології і мінералогії”. Запрошуємо!

06.09.2023 | 10:13
Важлива новина!
Відділення наук про Землю Львівської обласної Малої академії наук запрошує на навчання  учнів 7-10 класів закладів загальної середньої освіти м. Львова  та області. Науковий гурок “Основи геології і мінералогії”

На заняттях гуртка учні  познайомляться ближче з геологічними науками, зокрема мінералогією. Які мінерали використовуються у ювелірній промисловості? Без яких мінералів неможливий розвиток сучасних  технологій? Які мінерали є стратегічно важливими, у тому числі для оборонної промисловості?

Мінерали серед нас: без яких  мінералів важко уявити життя та побут сучасної людини.  Яке місце України в світі за мінерально-сировинними ресурсами?

Ви дізнаєтесь про методики діагностування мінералів, особливості їх будови, умови і процеси утворення.

Ви навчитесь визначати мінерали, описувати їх властивості і навіть  вирощувати кристали на базі лабораторії геологічного факультету Львівського національного університету імені  Івана Франка.

А найважливіше – навчитесь створювати власні науково-дослідницькі проєкти!

Досліджувати – цікаво, і ви в цьому переконаєтеся!
Заняття відбуваються у змішаному форматі.
Початок навчання 15 вересня 2023р.
Реєструйся тут:
Контактна особа  – Шевчук Любомира Григорівна, 0677945185