Про плани роботи наукового гуртка для школярів “Основи геології і мінералогії”

17.09.2024 | 21:15
Сьогодні, 17 вересня 2024 р., відбулась організаційна зустріч у Львівській обласній Малій академії наук щодо роботи наукових гуртків.
Наш факультет представив гурток «Основи геології і мінералогії». Розповіли школярам та батькам про факультет, ознайомили з розмаїттям геологічних наук та можливостями застосування геологічних знань, нанолосили на важливості геологічної грамотності, також повідомили про плани роботи гуртка.
 На заняттях учасники гуртка зможуть:
  1. Поглиблювати свої знання з геології, дізнаватись  про місце геологічних наук серед інших, їх важливість та необхідність для людства, а також цікаві геологічні факти про світ, в якому ми живемо.
  2. Вирощувати кристали водорозчинних солей в Лабораторії на базі ЛНУ імені Івана Франка та описувати їх.
  3. Вчитись діагностувати мінерали, досліджувати і описувати їх властивості
 А найважливіше – навчаться створювати власні науково-дослідницькі проєкти, візьмут участь у конкурсі наукових робіт школярів – учасників МАН.
Досліджувати – цікаво!