“Мінералогічний збірник” – видання категорії “Б”!

25.09.2024 | 17:24
Важлива новина з наукового життя нашого факультету:
у 2024 р. «Мінералогічний збірник» занесено до списку друкованих наукових періодичних видань категорії «Б» (наказ МОН України № 220 від 21.02.2024 (Додаток 4)), спеціальність 103 – Науки про Землю.
Це перше періодичне наукове видання мінералогічного спрямування в Україні, започатковане 1947 р. Львівським геологічним товариством при Львівському університеті. Куратор – кафедра мінералогії , тепер – кафедра мінералогії, петрографії і геохімії імені професора Ореста Матковського.
Перший «Мінералогічний збірник» з категорією “Б” присвячений 160-річчю кафедри мінералогії Львівського університету. Опубліковані статті з регіональної та генетичної мінералогії, термобарогеохімії, петрології. Також є розділи «Хроніка» і «Втрати науки».
Окрім друкованого, є також електронний варіант видання: https://journals.lnu.lviv.ua/index.php/mineralogy/issue/view/46
Щиро вітаємо колег і починаємо працювати над статтями до наступного номеру «Мінералогічного збірника»!