По завершенні Лазаренківських читань -2024 р.

20.09.2024 | 19:04
Вже тиждень минув з часу проведення ХІІІ наукових читань імені академіка Євгена Лазаренка, присвячених 160-річчю кафедри мінералогії Львівського університету, на тему “СТАН, ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МІНЕРАЛОГІЧНОЇ НАУКИ ТА ОСВІТИ В УКРАЇНІ”, які відбулися 12-14 вересня 2024 року на геологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка та в спортивно-оздоровчому таборі “Карпати” ЛНУ ім. Ів. Франка (с. Чинадійово, Закарпатська обл.).
Організатори Читань висловлюють Подяку всім учасникам цієї непересічної події за цікаві доповіді, наукові дискусії, дружню атмосферу!
Особливу щиру подяку висловлюємо за допомогу в організації і проведенні конференції:
Голові Ради роботодавців геологічного факультету Iryna Suprun і Геологічній Інвестиційній Групі;
Андрію Гринику і компанії «Карпатські мінеральні води»;
Випускникам факультету: Viktor Kalitsun, Володимиру Кузану, Андрію Гончаренку, Євгену Морозу;
Завідувачці Мінералогічного музею імені академіка Євгена Лазаренка Albertyna Buchynska;
Завідувачці лабораторії геоінформаційних технологій і комп’ютерного моделювання Таня Дворжак;
Аспіранту кафедри мінералогії, петрографії і геохімії імені професора Ореста Матковського Ігорю Слівінському;
Ігорю Дикому;
Мілані Конопкіній;
Директору спортивно-оздоровчого табору “Карпати” ЛНУ ім. Ів. Франка Петру Васильовичу Арендашу!