На геологічному факультеті відбулась підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 103 «Науки про Землю (Геологія)»

05.04.2024 | 19:20
4 квітня 2024 року на Геологічний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка в онлайн-форматі відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 103 «Науки про Землю (Геологія)», під час якої учасники заслухали 11 наукових робіт представників шести закладів вищої освіти України.
За результатами проведення конкурсу, перше місце посіла студентка IV курсу геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Валентина Бондарчук (наукова керівниця — завідувачка кафедри мінералогії, петрографії і геохімії імені професора Ореста Матковського Ірина Побережська. Друге та третє місця посіли студенти відповідно ННІ «Інститут Геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Дарина Чертова і Михайло Петренко.
Щиро вітаємо Валентину Бондарчук та її наукову керівницю Ірину Побережську та усіх переможців й учасників конкурсу! Бажаємо натхнення, нових творчих злетів і подальших наукових здобутків!