8 травня 2023 року, доктор геологічних наук Якушин Л.М. (в.о. зав. відділу мезозою, ІГН НАН України, м. Київ) провів гостьову лекцію для бакалаврів і магістрів спеціальності 103 Науки про Землю

09.05.2023 | 14:24

8 травня 2023 року, доктор геологічних наук Якушин Л.М. (в.о. зав. відділу мезозою, Інститут геологічних наук НАН України, м. Київ) провів гостьову лекцію для бакалаврів і магістрів (спеціальність 103 Науки про Землю) в рамках навчального курсу Біостратиграфія. Тема лекції: Біостратиграфія осадових утворень, палеогеографія та палеоекологія пізньокрейдового морського басейну платформної України (за макрофауною).

Студенти мали унікальну можливість ознайомитися з новими даними з питань біостратиграфії крейдових відкладів за макрофауною та їх корекції на території України, палеографії та палеоекології, а також фундаментальне і прикладне значення цих даних.
Висловлюємо щиру вдячність лектору Леоніду Якушину, очікуємо подальшої наукової співпраці з Інститутом Геологічних наук НАН України (м. Київ).