20 грудня 2022 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 103 Науки про Землю (ОП Геологія)

20.12.2022 | 23:21

20 грудня 2022 року на геологічному факультеті відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності 103 Науки про Землю (ОП Геологія). Під час захисту студенти продемонстрували високий рівень отриманих фахових знань, готовність до професійної реалізації та подальших наукових досягнень.

Тематика робіт різноманітна: від характеристики олістром долини р. Прут, бруківки Львова, розсипищ ільменіту, інженерно-геологічних умов Франківського району Львова, геосайтів силуру Поділля і Закарпаття до перспектив нафтогазоносності певних ділянок Передкарпаття! Всі захисти усмішні! Вітаємо! В добру путь!