1 вересня 2023 року. Зустріч зі студентами 1 курсу геологічного факультету.

01.09.2023 | 16:49

1 вересня 2023 року. Відбулась зустріч викладачів та співробітників геологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка з першокурсниками.

Декан факультету, доцент Сергій Ціхонь, привітав студентів з початком студентського життя, розповів про історію факультету, організацію навчального процесу, навчальні дисципліни, спеціалізації, перспективи. Привітали студентів викладачі, зокрема професор Микола Павлунь, доцент Антоніна Іваніна, доцент Галина Гоцанюк.

Першокурсники дізнались про можливості для особистого творчого розвитку, які надає університет, факультет, про студентську раду, структуру факультету, зокрема про наявні навчальні лабораторії, музеї.

Попереду студентське життя: знайомство з новими друзями, студентські практики, перші кроки у науковій роботі. Здобуті знання,  навички – початок шляху до побудови професійної кар’єри.

Нехай ці роки будуть плідними, цікавим, приємними! Успіхів і натхнення!