Відзнака ректора за значний внесок у розвиток освіти і науки, за сумлінну працю на благо університету і держави

12.10.2023 | 17:54

11 жовтня 2023 року з нагоди Дня Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте засідання Вченої ради Університету.

У своїй промові Ректор наголосив, що, не зважаючи на важкі умови роботи в час війни, «вдалося не лише зберегти науково-педагогічний потенціал Університету, але й зміцнити його.» завдяки спільній і сумлінній роботі всього колективу. Працівники університету отримали подяки, почесні дипломи, грамоти та інші відзнаки.

За значний внесок у розвиток освіти і науки, за сумлінну працю на благо університету і держави відзначено нашу Галину Іванівну Гоцанюк – доцента кафедри загальної та історичної геології і палеонтології, заступника декана з навчально-виховної роботи геологічного факультету.

Пишаємось і вітаємо!