Зустріч у Мінералогічному музеї для дітей і підлітків – “Все про вулкани”

26.03.2024 | 20:52

30 березня 2024 р. на геологічному факультеті відбудеться цікава подія для дітей і підлітків – чергова зустріч у Мінералогічному музеї імені Євгена Лазаренка на тему «Все про вулкани».

Що таке вулкани, чому утворюються, які бувають, як і навіщо їх досліджувати? Відповіді на ці питання, а також багато цікавих фактів про вулкани можна буде почути на лекції, ілюстрованій презентацією та зразками з фондів музею.

Окрім доповідей, юним відвідувачам буде запропоновано експерименти, майстер-клас, а також мінералогічні сувеніри для поповнення власних колекцій – все на «вулканічну» тему!

Плануємо повторювати таку зустріч періодично. Тому, якщо хтось не встигне цього разу, не засмучуйтесь, ще буде нагода. Слідкуйте за нашими оголошеннями.

Наша адреса: Львів, вул. Грушевського, 4, кімн. 212-214.

Вік учасників 8-16 років. Тривалість заняття 2 години.

Обов’язкова попередня реєстрація дітей та підлітків за посиланням:   https://bit.ly/3PR2Rbl