Збір на дрон DJI Mavic 3 для 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка

12.03.2024 | 19:51

25 лютого 2024 р. з ініціативи декану геологічного факультету Сергія Ціхоня було оголошено збір на дрон DJI Mavic 3 для 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка, де служить випускник нашого факультету Володимир  Мусіхін.

До збору долучились наші співробітники, випускники різних років, друзі, знайомі і не знайомі,   зі Львова, з різних куточків України та з інших країн.  Кожен внесок, навіть невеличкий, був важливий і наближав до мети.

Завдяки групі випускників геологічного факультету 1983 року,  які за ініціативи Дмитра Панова і Олега Паневника,  зібрали та передали половину суми від вартості дрона,  а також коштам,  отриманим  від оголошеної  ГО “Фундація розвитку та стратегічних змін” акції “Кава за донат”, вдалось швидше завершити спараву.

Станом на 10 березня 2024 р. зібр на 100 000 грн. закрито.  Дрон переданий Володимиру Мусихіну і буде допомагати нашим воїнам виконувати бойові завдання.
Ми щиро вдячні всім небайдужим за донати і поширення інформації про збір.

Разом до Перемоги!