Завершився Welcome Week в ЛНУ імені Івана Франка

15.09.2023 | 16:16

Завершився Welcome Week – тиждень ознайомлення першокурсників різних факультетів з цікавими місцями університету.

Наш факультет активно долучився до цієї події, яка відбувалась з 11 по 15 вересня 2023 року, адже ми маємо аж три таких визначних місця з університетського списку пропонованих локацій. Це наші музеї – Мінералогічний імені Євгена Лазаренка, Палеонтологічний та Музей рудних формацій. На екскурсіях першокурсники – майбутні фахівці різноманітних спеціальностей ознайомились з історіями музеїв, дізнались, що таке геологія, які різноманітні геологічні науки, яке величезне їх значення для наукового і технічного прогресу; дізнались про цікаві мінерали, породи, корисні копалини; прослухали розповіді про палеонтологічні, мінералогічні цікавини, корисні копалини, побачили унікальні експонати.

А ми почули, серед іншого, що геологія може бути чудовим хобі,  навіть якщо ти вчишся на філософа чи філолога. Та й не тільки хобі! Тому завжди раді будемо бачити зацікавлених відвідувачів у наших музеях.