Завершила роботу IІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Сучасні виклики геологічної освіти і науки»
Завершила роботу IІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Сучасні виклики геологічної освіти і науки», яка проходила 23-24 листопада 2023 року на нашому геологічному факультеті.
У франківській меморіальній аудиторії зібрались студентсти, аспіранти, викладачі, наукові співробітники та представники геологічних організацій, також можна було долучитись до конференції дистанційно, щоб прослухати доповіді і взяти участь в обговоренні. Загалом близько 30 молодих науковців з шести навчальних закладів Львова, Дрогобича та Полтави взяли участь у цій події.
Вітаємо всіх учасників з успішними виступами, конференцію завершено, але вже можна починати думати про теми до наступної!
![](https://geology.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/404628507_10224929337764238_7265591464168331477_n.jpg)
![](https://geology.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/405229422_10224929337404229_1169657161857338480_n.jpg)
![](https://geology.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/401480893_10224929337284226_1514426934552810293_n.jpg)
![](https://geology.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/405753330_10224929319203774_7083630412477839559_n.jpg)