25.11.2023 | 00:38
Завершила роботу IІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Сучасні виклики геологічної освіти і науки», яка проходила 23-24 листопада 2023 року на нашому геологічному факультеті.
У франківській меморіальній аудиторії зібрались студентсти, аспіранти, викладачі, наукові співробітники та представники геологічних організацій, також можна було долучитись до конференції дистанційно, щоб прослухати доповіді і взяти участь в обговоренні. Загалом близько 30 молодих науковців з шести навчальних закладів Львова, Дрогобича та Полтави взяли участь у цій події.
Вітаємо всіх учасників з успішними виступами, конференцію завершено, але вже можна починати думати про теми до наступної!