Вітання з початком нового навчального року

02.09.2024 | 19:17
Ось і розпочався новий, 2024-25 навчальний рік на нашому рідному факультеті!
Сьогодні повернулись до аудиторій наші студенти, щоб продовжити опановувати геологічні науки, набувати знань, необхідних для успішної роботи у майбутньому.
Сьогодні ж доєднались до вже досвідчених студентів і наші першокурсники. Для них це перша зустріч з викладачами, перші пари, перший крок на шляху опанування професії.
Привітальне слово від декана Сергія Ціхоня, корисна інформація про те, як відбувається навчальний процес, важливість геології для розвитку країни, сфери застосування знань і навичок, які студенти отримують, навчаючись на геологічному факультеті, перспективи у працевлаштуванні – від завідувачів кафедрами та викладачів факультету, знайомство зі студентським урядом, профспілкою – все це було сьогодні.
І, звісно ж, перші цього року лекції!
То ж вітаємо викладачів та всіх співробітників факультету, аспірантів, студентів з початком навчального року!