Вітання з Днем геолога!

06.04.2024 | 20:15

Шановні колеги! Щиро вітаємо з професійним святом – Днем геолога – викладачів,працівників факультету, студентів, аспірантів. Також вітаємо випускників факультету різних років, представників всіх геологічних спеціальностей!

Неможливо переоцінити ваш внесок у справу підготовки нових поколінь фахівців геологічної галузі, науковців і виробничників, у справі розбудови і розвитку нашої країни. Саме геологи розкривають таємниці земних надр, збагачують геологічну науку, забезпечують державу мінерально-сировинними ресурсами, результати роботи фахівців геологічних спеціальностей використовують у багатьох галузях народного господарства, у промисловості. Невтомний пошук, постійний саморозвиток, творчий підхід і дещиця романтизму – складові професійного зростання.

У важкі часи сьогодення ви залишаєтесь відданими обраній професії. Зичимо вам зберігати душевне тепло, мати наснагу для роботи, нових досягнень, відкриттів. Всіх благ вам і вашим родинам. Разом до Перемоги!

Деканат геологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка