Вітаємо колег з відзнакою!

11.12.2023 | 19:19

Вітаємо наших колег, співробітників геологічного факультету професора Миколу Павлуня, завідувачку кафедри мінералогії, петрографії і геохімії Ірину Побережську, доцента Леоніда Скакуна, завідувачку Лабораторії геоінформаційних технологій та комп’ютерного моделювання Тетяну Дворжак з подякою від ректора університету за сумлінну багаторічну працю, науково-педагогічну діяльність та внесок у розвиток факультету і Мінералогічного музею; завідувачку Мінералогічного музею Альбертину Бучинську, зберігачку фондів музею Оксану Цільмак, завідувачку Лабораторії фізичних досліджень мінералів і гірських порід та літології Катерину Бурбан з грамотами і подякою від Львівської обласної ради за високий професіоналізм та з нагоди 170-річчя Мінералогічного музею імені Євгена Лазаренка.