Відзнака від Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка – пам’ятні грамоти студенткам геологічного університету

11.10.2023 | 22:11

10 жовтня 2023 року з нагоди Дня Львівського національного університету імені Івана Франка у актовій залі відбулась зустріч Ректора Університету, члена-кореспондента НАН України, професора Володимира Мельника зі студентами та аспірантами університету. Наприкінці заходу Ректор відзначив студентську молодь пам’ятними грамотами за високі досягненні у навчанні, громадській роботі, наукові досягення, участь у спортивних та культурних заходах.

Ми пишаємось, що серед нагородженихє і три представниці нашого факультету: Валентина Бондарчук – студентка 4 курсу; Вероніка Білай – студентка 3 курсу; Анастасіія Павленко – студентка 3 курсу, голова Наукового товариства факультету. Дівчата отримали відзнаку за відмінне навчання, успіхи в науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету.