Відбувся геологічний екскурс “Кольорова геологія”, присвячений 170-річчю з дня заснування Мінералогічного музею імені Євгена Лазаренка

15.11.2023 | 18:17

14 листопада 2023 р. відбувся  геологічний екскурс «Кольорова геологія», ініційований і організований Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених геологічного факультету та присвячений святкуванню 170-річчя з дня заснування Мінералогічного музею імені Євгена Лазаренка.

Мета заходу – ознайомити першокурсників з різних факультетів нашого університету з захопливим світом геології, зокрема з фантастичною красою мінералів  та гірських порід. Для чого це все вивчати, якими засобами і ще багато цікавого дізнались учасники екскурсу. Мінералогічні квести, майстер-клас з використання петрографічного мікроскопу, як бонус – екскурсія музеєм – насичена програма, дійсно – кольорова геологія!

Подію завершено, проте це лише один з низки різноманітних заходів задля популяризації геологічних наук, які відбуваються і відбуватимуться на нашому факультеті.