Відбулось нагородження учасників та переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 103 Науки про Землю (Геологія)

19.04.2024 | 11:15

15 квітня 2024 р. під час засідання Вченої ради геологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка  відбулась церемонія нагородження учасників та переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 103 Науки про Землю (Геологія). Подякою  Ректора відзначили також наукових керівників: доц. Побережську І.В., проф. Митрохина О.В., асист. Гадяцьку К.П.

У церемонії взяли участь проректор з наукової роботи, професор, академік НАН України Роман Євгенович Гладишевський та експертка в галузі надрокористування, СЕО Геологічної інвестиційної групи, Голова Ради роботодавців геологічного факультету Супрун Ірина Анатоліївна.