Відбулась звітна наукова конференція за 2023 р. на геологічному факультеті

05.02.2024 | 17:46
5 лютого 2024 р. відбулась звітна наукова конференція за 2023 р. працівників геологічного факультету. До уваги учасників було представлено низку цікавих доповідей викладачів та аспірантів геологічного факультету.
Діапазон тем широкий, охоплено проблематику досліджень особливостей геологічної будови певних територій, палеогеографічних реконструкцій, геологічного картування та застосування електронного картування, геологічного туризму, використання геофізичних, палеонтологічних та мікропалеонтологічних методів, питань геоекології, техногенно-екологічної безпеки та перспективі відновлення видобутку корисних копалин з проблемних ділянок родовищ тощо.
Питання до відповідачів та відповіді на них показали зацікавленність аудиторії та показали, що представлені результати досліджень та зазначені перспективні напрямки роботи є актуальними в умовах сучасних українських реалій.
Вітаємо колег та зичимо успіхів у подальшій роботі.