Триває перша навчальна геологічна практика: маршрутні фотозамальовки

05.06.2024 | 11:31

Триває навчальна геологічна практика першого курсу. Мальовничі Карпати відкривають майбутнім фахівцям свої геологічні таємниці з допомогою наших викладачів. Вже пройдено багато маршрутних кілометрів. З новенького є декілька цікавих маршрутів.
Студенти здійснили символічний і вже традиційний підйом на гору Парашку, де розвернули державний прапор України.

Ще один маршрут –  ознайомлення з відслоненнями та водними об’єктами на території природного національного природного парку “Сколівські Бескиди”. Озеро Журавлине, у народі зване “Мертвим”, спростувало цей міт, продемонструвавши всім сімейство крижнів. Водоспади і водоспадики на річні Кам’янці, скелі і брили пісковиків з фантазійними обрисами завдяки процесам звітювання та ще багато геологічних цікавин  – таке наповнення цього маршруту.

Долина річки Побук – можливість для студентів перевірити свої знання з різних геологічниї дисциплін, зокрема загальної геології, стратиграфіфії і навіть палеонтології! Знаменитий карпатський фліш, відклади менілітової світи  з залишками викопних морських створінь (риб) віком 34-23 млн роки – надзвичайно цікавий день!

До завершення практики ще є час і заплановані нові маршрути. Отже, далі буде!)