Розпочали співпрацю з Національним університетом “Львівська політехніка” із сканування палеонтологічного музею
8 січня 2023 року розпочали співпрацю з Національним університетом “Львівська політехніка” із сканування палеонтологічного музею. Співробітники кафедри інженерної геодезії провели пілотні дослідження із сканування музейних експонатів і палеонтологічного музею Львівського національного університету імені Івана Франка. Були використані найсучасніші прилади: наземний лазерний сканер виробницва Trimble та в якості мобільного лазерного сканера використали смартфон Iphone.
Результатом роботи є 3-D моделі одного залу музею та низки музейних експонатів.
Деякі результати можете переглянути за посиланням https://sketchfab.com/3d-models/mushles-parasites-2-1debe0dfdd0c4dceb798d648c99e1953?fbclid=IwAR3y29gbfshTrp0vkKbFh0r8Ye4M-n-eBtrFvTlFnHR2f2U5Upeq60fAHQk
![](https://geology.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/418858383_313575378350205_6813275991997981207_n-768x1024.jpg)
![](https://geology.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/418861114_313575488350194_3092179896324324595_n-768x1024.jpg)
![](https://geology.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/419238855_313575398350203_707788012348161378_n-768x1024.jpg)