Привітання з Міжнародним днем студентів
17 листопада – не звичайний день у календарі, це – Міжнародний день студентів!
Щасливі студентські роки, коли ще все життя попереду, світ відкритий і вражає можливостями. Початок дорослішання, вибір шляху, життєвої позиції, а також сесії, заліки та між ними – навчання за обраною спеціальністю, веселі зустрічи та цікаві події. Час відкриттів, пізнання, накопичення життєвого досвіду, набування необхідних фахових знань. Час, який назавжди залишиться у пам’яті як світлий, теплий спомин.
То ж радо вітаємо всіх студентів нашого рідного геологічного факультету зі святом! Зичимо успіхів у навчанні, міцних дружніх стосунків у колективі, наснаги для досягнення своїх цілей. Впевнено крокуйте уперед, будьте незламними і не втрачайте оптимізму, адже ви – майбутнє нашої країни!
![](https://geology.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-17_18-52-14-1024x1024.jpg)