Продовжується перша навчальна польова практика студентів 1 курсу геологічного факультету

11.07.2023 | 12:50

Продовжується перша навчальна польова практика для студентів 1 курсу геологічного факультету. 11.07.2023 – перший день львівської частини. Викладачі разом зі студентами пройшли маршрут з Високого замку через г. Піщану та територією парку Знесіння. Ознайомились з геолого-геоморфологічними особливостями Розточчя, частково – з геологічним розрізом території, зокрема дослідили відклади другого літотамнієвого горизонту та породи, що залягають над ним, побачили наслідки ерозійних процесів, цікаві форми звітрювання та фрагмент контакту пісковиків і літотамнієвих вапняків у колювіальних брилах; відібрали зразки порід – пісковиків, вапняків, також викопної нижньоміоценової фауни. На території парку також відвідали палеонтологічну пам’ятку – скупчення міоценової біоти, приуроченої до покрівельної частини баранівських шарів. Відібрано зразки – внутрішні ядра брахіоподи, відбитки двостулкових молюсків, були літотамнієвих водоростей.