Про результати акредитації освітньо-професійних програм для магістрів геологічного факультету

16.12.2023 | 11:47

Виснажливий марафон з акредитації освітніх програм для магістрів успішно завершено! На магістерському рівні в межах спеціальності 103 науки про землю маємо три акредитовані освітньо-професійні програми: “геологія”, “геологія нафти і газу”, “геохімія та мінералогія”!

Вітаємо членів робочих груп опп, колектив геологічного факультату, наших студентів, з нашою маленькою перемогою! Ми це зробили в надскладних воєнних умовах!

Дякуємо членам акредитаційної комісії, працівникам  національного агентства із забезпечення якості вищої освіти україни, всім, хто нам допомагав і консультував в нашому університеті за сприяння в отриманні підтвердження нашого професіоналізму в підготовці фахівців-геологів!