Пам’яті професора Попівняка І.В.

07.10.2021 | 13:12
Сьогодні, 7 жовтня 2021 р. могло б виповнитись 80 років професору Попівняку Івану Васильовичу, відомому фахівцю у галузі геології і термобарогеохімії, досліднику родовищ золота України і близького зарубіжжя, завідувачу лабораторії прикладної термобарогеохімії, доктору геологічних наук, професору кафедри геології корисних копалин геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Іван Васильович був знаним науковцем і педагогом, він безмежно любив геологію, і з радістю ділився своїми знаннями з студентами, молодими науковцями, колегами. Всією душею любив свій рідний Карпатський край, був щирим, справедливим, справжнім патріотом, вболівав за майбутнє України.
Нажаль 9 серпня 2010 р., після важкої хвороби, перестало битись серце чоловіка, батька, вчителя. Світла пам’ять про професора Івана Попівняка назавжди залишиться в серцях його рідних, друзів, колег і учнів