Незабаром у музеях факультету відбудеться акція у рамках всесвітнього Дня музейного селфі

15.01.2024 | 16:45

Третя середа січня це чудова нагода відвідати музей – улюблений чи такий, у якому ви ще не були. Чому? Тому що в цей день ви можете взяти участь у веселому флешмобі, адже саме тоді у світі відзначають День музейного селфі (Museum Selfie Day), започаткований ще 2014 року у товаристві любителів музеїв задля популяризації серед населення мистецтв та науки. Наш факультет разом з нашими музеями вже традиційно підтримує цю ідею.

Цього року День музейного селфі припадає на 17 січня. Відвідайте музей, чи музеї (це для активних любителів). Оглянути цікаві експозиції і зробити класні селфі з експонатом чи експонатами, які найбільше сподобались, викласти світлини у соцмережах з хештегом #MuseumSelfie – це пізнавально і весело!

Нагадуємо, що на нашому геологічному факультеті є три музеї; Мінералогічний імені Євгена Лазаренка, Палеонтологічний та Музей рудних формацій

Запрошуємо відвідати нас цієї середи і взяти участь у флешмобі!