На геологічному факультеті запрацювала Рада роботодавців

23.11.2023 | 09:45

20.11.2023 відбулась перша зустріч в змішаному форматі Ради роботодавців геологічного факультету. Було обрано голову, заступника і секретаря.

Склад Ради роботодавців геологічного факультету:

Голова Ради роботодавців геологічного факультету

Супрун Ірина Анатоліївна – депутатка Львівської обласної ради. Співзасновниця громадської організації «Наука. Розвідка. Видобування». Експертка в галузі надрокористування СЕО Геологічної Інвестиційної Групи.

Заступник голови Ради роботодавців геологічного факультету

Скакун Леонід Зіновійович – начальник відділу альтернативних джерел енергії Львівського відділення УкрНДІгазу АТ «Укргазвидобування», кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент.

Секретар Ради роботодавців

Шваєвський Олександр Васильович – асистент кафедри геології корисних копалин і геофізики, голова профбюро геологічного факультету.

Члени Ради роботодавців геологічного факультету

Панов Дмитро Геннадійович – начальник відділу геології та виробництва ДП «Західукргеологія».

Побережський Андрій Володимирович – заступник директора Інституту геології і геохімії горючих копалин НАН України, кандидат геолого-мінералогічних наук.