Мінералогічний музей імені Євгена Лазаренка взяв участь в програмі «Горизонт 2020»

01.03.2023 | 10:38

Мінералогічний музей імені Євгена Лазаренка Львівського національного університету імені Івана Франка у серпні-грудні 2022 року взяв участь в організації ряду заходів у Львові в рамках міжнародного проєкту ENGIE, що реалізовувався в межах програми «Горизонт 2020».
Проект ENGIE (Encouraging Girls to Study Geosciences and Engineering – «Заохочення дівчат до вивчення геознавства та інженерії») мав на меті посилити зацікавленість дівчат віком 13-18 років до вивчення геознавства та суміжних інженерних дисциплін. Заходи здійснювалися у понад двадцяти країнах Європи у співпраці 26 установ.
В музеї проводили зустрічі з молоддю, Дні відкритих дверей, геологічні екскурсії Львовом та околицями.

Вітаємо!!! Завідувачку музею А. Бучинську, зберігача фондів О. Цільмак, завідувачку лабораторії фізичних досліджень мінералів і гірських порід та літології К. Бурбан, завідувачку міжкафедральної лабораторії геоінформаційних технологій та комп’ютерного моделювання Т. Дворжак, доцента кафедри мінералогії, петрографії і геохімії У. Борняк з отриманням міжнародних сертифікатів від проєкту ENGIE.