Конкурс для студентів та аспірантів!

06.05.2020 | 21:47

На честь Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького, Героя України, сейсмолога, кандидата наук, громадська організація «Родина Героїв «Небесної Сотні» в рамках реалізації проекту «Відзнаки Героїв» у 2018 році започаткувала Відзнаку імені Юрія Вербицького, присвячену вивченню наукового доробку Юрія Вербицького.

Учасники конкурсу мають спеціально для участі у конкурсі підготувати наукову статтю, присвячену висвітленню наукового доробку Юрія Вербицького. Учасниками конкурсу може бути молодь до 35 років.  Переможець конкурсу отримує заохочення у вигляді фінансування розвитку своєї наукової діяльності у розмірі 10 тисяч гривень. Заохочення може мати форму фінансової підтримки наукових досліджень, фінансування участі у науковій конференції, придбання обладнання або у іншій формі. Якщо переможцем визнано молодого вченого, то за найкращу роботу учасників зі складу студентів  за рішенням конкурсної комісії надається заохочувальна премія у розмірі 5 тисяч гривень. Стаття має відповідати стандартним вимогам до наукових статей.

Детальніша інформація тут