Чергова зустріч у Міненралогічному музеї імені Євгена Лазаренка

01.12.2023 | 19:42
30 листопада 2023 відбулась чергова Зустріч у Мінералогічному музеї імені Євгена Лазаренка «Все про самородне золото»!
Наші гості дізнались, як утворюється золото, в яких геологічних тілах знаходиться та як його вилучають. Довідались про світову історію видобутку та використання золота, а також про українські родовища. Ознайомились з колекцією самородного золота нашого Мінералогічного музею (а маємо аж 55 зразків!).
Дуже приємно бачити таку цікавість до геології у людей різного віку та професій.
Це досвід спільної роботи Мінералогічного музею імені Євгена Лазаренка, Лабораторії фізичних досліджень мінералів і гірських порід та літології (кафедра мінералогії, петрографії і геохімії імені професора Ореста Матковського), Музею рудних формацій та Лабораторії геоінформаційних технологій та комп’ютерного моделювання (кафедра геології корисних копалин і геофізики) – вже не перший і точно не останній! Працюємо над темою для нової зустрічи – задля популяризації геологічних наук.