11.03.2023 | 22:52

9 березня 2023 на геологічному факультеті відбулась лекція на тему «Мінерали-пігменти». Захід відбувся в рамках міжнародного проєкту ENGIE, що реалізовувався в межах програми «Горизонт 2020».
На лекції були присутні 35 слухачів різного віку.
Після лекції була екскурсія мінералогічним музеєм і майстер-клас: виготовлення фарб з натуральними мінеральними пігментами і малюнок ними. Зустріч провели: завідувачка музею А. Бучинську, зберігач фондів музею О. Цільмак, завідувачка лабораторії фізичних досліджень мінералів і гірських порід та літології К. Бурбан, завідувачка міжкафедральної лабораторії геоінформаційних технологій та комп’ютерного моделювання Т. Дворжак.