4 і 5 березня 2023 р. на запрошення позашкільної установи Шалені математики (Math madness Club) працівники геологічного ф-ту Катерина Бурбан та Тетяна Дворжак провели заняття з учнями 3-5 та 6-8 класів на тему «Діагностичні властивості мінералів»

08.03.2023 | 11:27

4 і 5 березня 2023 на запрошення позашкільної установи Шалені математики (Math madness Club) працівники геологічного ф-ту Катерина Бурбан та Тетяна Дворжак  провели заняття з учнями 3-5 та 6-8 класів на тему «Діагностичні властивості мінералів».
Це вже третя зустріч з цими дітьми. Мета – ознайомлення школярів з різноманіттям геологічних наук, зокрема з мінералогією.
Що таке мінерал, гірська порода? Для чого потрібно знати, з яких мінералів складена гірська порода, тобто практичне значення мінералогії, як частини геології (використання мінералів і гірських порід). Які властивості мають мінерали, як їх визначати і навіщо, яке значення і практичне застосування?
Окрім лекції, учні мали практичне заняття з визначення деяких важливих ознак мінералів.