30/03/19 День відкритих дверей геологічного факультету ЛНУ ім. І. Франка

29.03.2019 | 15:09

30 березня 2019 р. геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка гостинно відкриє двері для своїх потенційних абітурієнтів, а також всіх зацікавлених науками про Землю. Будуть представлені можливості навчання, освітні технології факультету та перспективи для його випускників. Відбудуться популярні лекції, на які запрошуємо широке коло зацікавлених. Для дітей віку початкової школи буде проведено урок-презентацію “Що таке геологія”, а також дитячу екскурсію в мінералогічний музей.
На нашому факультеті працюють три музеї, які зазвичай відкриті для відвідувачів лише у будні дні і в обмежені години, – Мінералогічний, Палеонтологічний і Музей рудних формацій. 30 березня музеї будуть відкриті з 12 до 16 години, а у визначені програмою години будуть проведені в них організовані екскурсії.

Програма дня відкритих дверей:
11:30 — Урок-презентація “Що таке геологія” для дітей віку початкової школи (завідувач Мінералогічним музеєм і керівник дитячого геологічного гуртка при школі “Аксіома” Альбертина Бучинська) (ауд. 244).
12:00 — дитяча екскурсія в Мінералогічний музей (ауд. 214 — кафедра мінералогії)
12:00 — представлення геологічного факультету (декан геологічного факультету, професор Микола Павлунь) (ауд. 244)
12:30 — екскурсія в Палеонтологічний музей (кафедра палеонтології)
13:00 — популярна лекція “Вплив сміттєзвалищ на довкілля та геологічне середовище на прикладі Львівського сміттєзвалища” (доцент кафедри екологічної та інженерної геології і гідрогеології Василь Дяків) (ауд. 244)
13:30 — екскурсія для старшокласників і дорослих в Мінералогічний музей (ауд. 214)
14:00 — популярна лекція “Історія використання людством природного каменю” (доцент кафедри петрографії Уляна Борняк) (ауд. 244)
14:30 — екскурсія в Музей рудних формацій (кафедра корисних копалин).

Вхід на всі заходи Дня відкритих дверей безкоштовний. Всіх радо запрошуємо!