4 травня 2026 року приміщення геологічного факультету благословили священники, які є випускниками факультету

09.05.2026 | 15:07
4 травня 2026 року геологічний факультет відвідали випускники факультету та священнослужителі: митрофорний протоієрей о. Сергій Швагла — парох храму Воскресіння Христового у Львові та  капелан Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного о. Андрій Хомишин. Після благословення приміщень факультету отці в дружній атмосфері поділилися спогадами про роки навчання на факультеті.