Відкрито й освячено меморіальну дошку воїнові АТО, Героєві України Степанові Петрівському

23.05.2016 | 17:00
У Тершівській ЗСШ (с. Тершів, Старосамбірського району) 20 травня 2016 року відбулися урочистості з нагоди відкриття і освячення меморіальної дошки на честь мужнього захисника України, випускника геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Степана Петрівського (1992-2014), який загинув під Луганськом 24 серпня 2014 року.

Друзі, побратими, однокласники, однокурсники та викладачі ЛНУ ім. Івана Франка, численна громада села Тершів та рідного села Сушиця вшанували Героя України.

Степан Петрівський родом зі с. Сушиця. Навчався в Тершівській ЗСШ. 2009 року разом із братом-близнюком вступив до Львівського національного університету імені Івана Франка на геологічний факультет. 2010-2011 рр. служив у Збройних силах України, у 80-й аеромобільній бригаді.

Червень 2014 року – Сватове, Новий Айдар, Щастя Луганської області. Під час відпустки додому склав в Університеті державний іспит та отримав диплом бакалавра, а згодом склав вступний іспит за ОКР «спеціаліст».

Серпень 2014 року – блокпост поблизу смт. Георгіївка Луганської області. Саме там загинув Степан Петрівський 24 серпня о 17 год. під час вибуху снаряду. Цього ж дня о 15.31 Степан написав: «Коли мені тяжко, я завжди нагадую собі про те, що якщо я здамся, то краще від того не буде…» І більше в мережі його не було. Степан поклав на вівтар свободи і незалежності України своє молоде життя.

Вічна пам’ять Героєві! Герої не вмирають!