Конференція, ЛНУ, каф. фізики Землі, 11-13 жовтня 2018 р.

13.06.2018 | 13:47

Шановні коллеги !

ЛНУ ім. І. Франка, кафедра фізики Землі запрошує Вас взяти участь у роботі четвертої наукової конференції

«Геофізичні дослідження та моделювання фізичних полів Землі»,

яка відбудеться 11-13 жовтня 2018 р., с.Верхнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., Україна

Тематика конференції – геофізичні дослідження, моделювання фізичних полів

Місце проведення та проживання – база практик геологічного факультету ЛНУ ім.І.Франка в смт. Верхнє Синьовидне.

Основні робочі мови конференції – українська, англійська.
Наукова програма конференції включає усні та стендові доповіді

Реєстраційний внесок для учасників з України складає 20 Євро, а для інших – 40 євро. Оплата включає:
– участь в усіх засіданнях конференції;
– отримання усіх друкованих матеріалів конференції;
– перерва на каву протягом засідань;
– транспортні послуги на проживання;
– загальна програма екскурсій.

Харчування окремо оплачується за рахунок учасника

Реєстраційна форма та тези

1. Назва тез, перелік авторів, повне ім’я та регалії, адреса (поштова, телефон, E-mail), форма доповіді (усна, стендова)
  2. 2. Текст доповіді: 4 повних сторінки (A4, 12 size, Roman News, All borders – 2,5 cm; Summary < 300 words, key words, 10 size)