Інтелектуально-розважальна гра «Що?Де?Коли?»

14.04.2016 | 20:00

wZRbghhRJt0

Сьогодні, 14 квітня, студенти нашого факультету, геологи та студенти Київського національного університету провели просто неймовірну інтелектуально розважальну гру «Що?Де?Коли?».

Усі з позитивним настроєм приступили до 1 туру і зрозуміли , що тут все не так просто, як здається на перший погляд.
Факультет педагогічної освіти представляло дві команди: «Закриті двері» та « Мутлики».
Геологи виділись оригінальною і дужее складною назвою «Гексагональна сингонія».
А гості з Києва, довго не думаючи, представили себе «Єнотами». Кожна команда активно обговорювала запитання і частіше за все давали влучні відповіді (хоча були і досить кумедні).

В результаті перемогу отримали геологи «Гексагональна сингонія», друге місце зайняла команда «Мутлики», на третьому місці опинилась команда «Єноти» і «Закриті двері», яка дала найбільше смішних відповідей та зайняла 4 місце.

Дякуємо всім за участь, надіємось на подальшу активну співпрацю з геологічним факультетом.

Фотографії з події