Твої перспективи

Головне прикладне значення геології – однієї з найважливіших природничих наук, що вивчає будову, походження і розвиток Землі, досліджує явища і процеси, які відбувалися і відбуваються в її надрах і на поверхні – дати ключ до розшуків і розвідки родовищ самих різноманітних видів мінеральної сировини, без яких не може існувати і розвиватися людське суспільство. Разом з тим є не менш важливе завдання геології – достеменно з’ясувати, де потрібно споруджувати греблю, залізничну колію чи автомобільну дорогу, здійснювати підземне і наземне будівництво. Де і на якій глибині можна знайти воду, якою вона буде, ці питання є предметом досліджень однієї з дуже важливих галузей геології – інженерної геології і гідрогеології. І цей перелік можна продовжувати і продовжувати.

Навчаючись на геологічному факультеті Ви оволодієте сучасними методами дослідження геотектонічної структури, особливостей речовинного мінералого-геохімічного складу Землі; зможете застосовувати комплекси комп’ютерних технологій для аналізу геологічної інформації та проектування в середовищі геоінформаційних систем; технології збору, обробки, збереження та інтерпретації геологічної та геофізичної інформації, отриманої при проведенні відповідних досліджень геологічних структур. Матимете змогу користуватися представницькою дидактичною базою для освоєння навчальних курсів, трьома неперевершеними музеями факультету – мінералогічний, палеонтологічний та музей рудних формацій, працювати в шести навчально-наукових лабораторіях на чотирьох кафедрах.

На факультеті Вас очікують цікаві навчальні польові практики, де в реальних умовах побачите умови залягання пластів порід, навчитеся документувати і описувати стратиграфічний розріз, шукати палеонтологічні скам’янілі рештки викопних організмів і рослин, здійснювати роботи зі складання геологічної карти та багато іншого. Зокрема, проходження першої навчальної польової практики в Карпатах і на Поділлі, другої навчальної польової практики на базі польової лабораторії еколого-геологічних досліджень в с. Верхнє Синьовидне, третьої навчальної польової практики за вибором профілю кафедр на унікальних геологічних об’єктах України.

Після завершення навчання випускники факультету можуть працювати в геологорозвідувальних експедиціях геологічних виробничих об’єднань Державної геологічної служби України, Державному агентстві водних ресурсів України, НАК „Надра України”, “Нафтогаз України”, “Укргазвидобування”, системі екологічних управлінь різного рівня, діючих кар’єрах і шахтах з видобутку корисних копалин та відповідних екологічних відділах, науково-дослідних інститутах геологічного, геохімічного і природоохоронного профілю Національної академії наук, проектних і будівельних організаціях (роботи з інженерно-геологічних і гідрогеологічних вишукувань), закладах освіти. Найкращі випускники мають можливість вступу до аспірантури на геологічному факультеті нашого університету та на геологічні факультети і науково-дослідні інститути геологічного та екологічного профілю України та зарубіжжя.

Шановний Абітурієнте!

Геологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує на навчання. Факультет має потужний потенціал: у фаховій підготовці студентів задіяні викладачі 4-х кафедр, серед яких заслужені працівники освіти України, доктори наук, професори, кандидати наук, деценти, які є відомими науковцями в Україні і за кордоном.

Факультет має сучасні навчальні лабораторії, комп’ютерні класи, аудиторії з мультимедійним обладнанням, крім цього студенти мають змогу навчатися, проходити практику в лабораторії геолого-екологічних досліджень в с. Верхнє Синьовидне, в стаціонарі Університету в смт. Чинадієво. У нас є все необхідне для того, щоб Ви змогли стати фахівцем з обраної спеціальності.

Перелік підприємств, установ та організацій, які уклали угоди про співпрацю та подальше працевлаштування випускників геологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка

1. Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України
2. ДП “Національної акціонерної компанії “Надра України” Західукргеологія”
3. Карпатське відділення Інституту геофізики імені С.І. Субботіна НАН України
4. Інститут геологічних наук НАН України
5. Приазовська геологорозвідувальна експедиція КП “Південукргеологія”
6. Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне)
7. Львівська міська громадська організація спелеоклуб “Циклоп”
8. Тернопільське обласне управління водних ресурсів
9. Львівське обласне управління водних ресурсів
10. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
11. Державна служба геології та надр України
12. Регіональні геологорозвідувальні експедиції Держгеолслужби
13. ДП “Львіввугілля”
14. Державний природознавчий музей НАН України